Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Послаблененя протиепідемічних заходів з 4 та 5 червня 2020 року

Відповідно до розпорядження сільського голови від 04.06.2020р. №45/01-10 "Про послаблення протиепідемічних заходів на території на території Зазимської об'єднаної територіальної громади" вирішено:

1. Запровадити послаблення протиепідемічних заходів на території Зазимської об'єднаної територіальної громади за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного державного санітарного лікаря України, та

1.1.дозволити з 04 червня 2020 року:

Детальніше: Послаблененя протиепідемічних заходів з 4 та 5 червня 2020 року

Послаблененя протиепідемічних заходів з 1 червня 2020 року

Відповідно до розпорядження сільського голови від 01.06.2020р. №44/01-10 "Про послаблення протиепідемічних заходів на території на території Зазимської об'єднаної територіальної громади" вирішено:

1. Запровадити послаблення протиепідемічних заходів на території Зазимської об'єднаної територіальної громади за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного державного санітарного лікаря України, та

дозволити з 01 червня 2020 року:

Детальніше: Послаблененя протиепідемічних заходів з 1 червня 2020 року

Про зміну поштової адреси Зазимської сільської ради

Доводимо до відома, що у зв'язку з утворенням Зазимської об'єднаної територіальної громади, введено у використання нову адресу електронної пошти.

З 11.01.2020р. прохання надсилати кореспонденцію на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для Вашої зручності, поштові адреси Зазимської сільської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Погребської сільської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. деякий час залишатимуться у використанні, а кореспонденція, що спрямовуватиметься на ці адреси, буде автоматично пересилатися на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  детального плану території земельних ділянок (кадастрові номери: 3221282800:03:006:0006 та 3221282800:03:006:00067) для розміщення спортивного комплексу по вул. Гута Лісова в с. Зазим’є Броварського району Київської області.

Детальніше: Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Про зміну назви та реквізитів відділу державної виконавчої служби

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2019 року №870 «Деякі питання територіальних органів Міністерства юстиції» та згідно наказу Міністерства юстиції України «Про утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції» змінено назву Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області на Броварський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Детальніше: Про зміну назви та реквізитів відділу державної виконавчої служби

Ви тут: Home Новини