Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Оголошення щодо завершення строку громадських обговорень

ОГОЛОШЕННЯ

Щодо завершення строку громадських обговорень заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки з метою одержання та врахування зауважень i пропозицій громадськості до «Детального плану території будівництва багатоквартирної житлової забудови та будівель комерційного призначення орієнтовною площею 6 га в с. Зазим'є Броварського району Київської області.».

Повідомляємо, щодо завершення строку громадських обговорень заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки з метою одержання та врахування зауважень i пропозицій громадськості до «Детального плану території будівництва багатоквартирної житлової  забудови та будівель комерційного призначення орієнтовною площею 6 га в с. Зазим'є Броварського району Київської області.». з метою отримання зауваження i пропозиції до  заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються у письмовій форма відповідно до ст. 10 Закону України "Про стратегічну екологічну   оцінку".

Заява про визначення стратегічної екологічної оцінки вищевказаного проекту документу державного планування була розміщена на офіційному веб-сайті 27.03.2019 року.

Строк громадських обговорень заяви про визначення обсягу СЕО відповідно до ст. 10 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" було встановлено 15 днів з дня   її  оприлюднення. Протягом зазначеного строку, зауважень та пропозицій вид громадськості до замовника не надходило.

Замовник на підставі рекомендацій, передбачених частиною сьомою цієї статтi, приймає рішення про нездійснення стратегічної екологічної оцінки незначних змін до документа державного планування, щодо якого раніше здійснювалася стратегічна екологічна оцінка в зв’язку з відсутністю в «Детальному планi території будівництва багатоквартирної житлової забудови та будівель комерційного призначення орієнтовною площею 6 га в с. Зазим'є Броварського району Київської області.» видів планованої діяльності та об'єктів, яка Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» віднесені до тих, що можуть мати значний вплив на довкілля i підлягають оцінці впливу на довкілля, проектом мостобудівної документація" не  передбачається.

Ви тут: Home Про село Новини Оголошення щодо завершення строку громадських обговорень